O mnie


Cześć i czołem!  :)
Nazywam się Emilia, mam 23 lat i mieszkam w Gdańsku. Właśnie tutaj studiowałam Administrację na Uniwersytecie Gdańskim, obecnie studiuję Zarządzanie na WSB, jednak całe serce należy do słodkości, z którymi wiążę swoją przyszłość, pozostawiając kodeksy naukę prawniczą i ekonomię w szafie. Od najmłodszych lat lubiłam kręcić się w kuchni i pomagać mamie, chociaż pewnie bardziej przeszkadzałam niż pomagałam. :D Od pierwszego upieczonego ciasta minęło sporo czasu i wydaję mi się, że moje wypieki lepiej smakują i wyglądają niż x lat temu. Staram dzielić swoją pasję poprzez wpisy na blogu. Dużo radości daję mi fakt, że jest Was coraz więcej i chętnie komentujecie posty. Moim marzeniem jest w przyszłości otworzyć własną pracownie cukierniczą, jednak na razie zarobione pieniądze wydaje na kolejne blachy i dekoracje cukiernicze, których nie mam już gdzie chować. :D
Obecnie współpracuję z firmą papilart.pl, wycinanka.net oraz tarkaimiarka.pl. Miałam również przyjemność brać udział w nagraniach z kitchen casting. :)


1 komentarz:

  1. O matko!! Oglądam Twoje torty i wypieki i ogromnie je podziwiam. Dziś weszłam w zakładkę "o mnie" i szczękę podnosiłam z podłogi, kiedy Cię zobaczyłam. Wyobrażałam sobie, że jesteś panią w średnim wieku i z niemałą nadwagą, a tu moim oczom ukazała się przepiękna młoda kobieta. Twoje dekoracje są dojrzałe i niesamowicie piękne. Wszystkiego dobrego młoda utalentowana Kobietko, spełnienia zamiarów.

    OdpowiedzUsuń